In momentul in care un client apeleaza la serviciile noastre, in dicutia telefonica se va realiza lista obiectelor de mobilier dar si serviciile pe care le doriti, evaluandu-se situatia si stabilindu-se un pret. Pe langa serviciile de mutari mobila, transport mobila, debarasari mobila, mutari internationale etc, va putem oferi servicii de curatenie.

In momentul in care evaluarea a luat sfarsit, urmeaza sa stabilim momentul desfasurarii activitatii, tinand cont atat de disponibilitatea dumneavoastra cat si a echipei noastre.

La fata locului, impreuna cu dumneavoastra incercam sa luam cea mai buna decizie in legatura cu transportul dar si manipularea obiectelor. In functie de marimea lor dar si de spatiul de care dispunem vom decide daca le vom demonta sau nu. Daca cea mai buna decizie este aceea de a demonta obiectele de mobilier, aceasta activitate va fi realizata de catre persoane experimentate.

In cazul in care nu aveti suficient timp sa impachetati, echipa noastra poate face asta in locul dumneavoastra.

Transportul se va realiza in cele mai bune conditii fara ca nimic sa fie deteriorat.

In momentul in care ajungem la noua locatie obiectele vor fi aranjate asa cum doriti, urmand ca mobila demontata sa fie montata, daca doriti, tot de catre noi.

Mobilierul va fi pozitionat in locurile stabilite de catre dumneavoastra.

Ne adresam nu doar persoanelor fizice, ci si celor juridice deoarece dispunem de un numar ridicat de angajati dar si de resurse.

Pentru noi fiecare client multumit reprezinta garantia ca activitatea pe care o realizam este un succes.

Activitatea noastra este intr-o continua evolutie, dorindu-ne sa perfectionam procesul pentru a ne face clientii fericiti.

Pentru noi parerea clientului este foarte importanta de aceea ii oferim posibilitatea de a-si spune parerea, iar in cazul in care descoperim nereguli, sa le corectam.

Ne dorim sa aflam de la dumneavoastra ce asteptari aveti si ce reprezinta pentru dumneavoastra un serviciu calitativ. In functie de cerintele pe care le aveti, noi nr vom perfectiona munca, asigurandu-ne ca ne vom indeplini misiunea, aceasta fiind multumirea clientului.

Leave a comment